Pazar, 27 Mayıs 2018

Misyonumuz : Çallıoğlu Hazır Beton grubu olarak, bizden kaliteli hizmet bekleyen müşterilerimize, gerekli özeni göstererek memnuniyetlerini sağlamaktır. Amacımız, müşteri memnuniyeti odaklı olduğundan, gerekli düzen ve gerekli bilgi sahibi personellerimiz ile her gün gerekli denetimleri yaparak beton kalitesini ölçmek sureti ile sayın müşterilerimize ulaşmaktır.

Vizyonumuz : ÇALLIOĞLU şirketler grubunun hedefleri inşaat sektöründe ülkemizde yeri doldurulamayacak kurumsal bir kimlik kazanmak, ayrıca sektörün inşaat teknolojilerinde her zaman bir adım önde olmaktır.

Bu konuda bizi destekleyen ve bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Kalite Politikamız : 

  • Beton üretimi konusunda müşteriye sunulan hizmetlerde sürekli iyileştirme.
  • Kalite programlarının belirlenmesi suretiyle, şirketin hizmet ve faaliyetlerinde, standardının ve müşteri isteklerinin gereklerini yerine getirmek için standartların sağlanması.
  • Üst Yönetim tarafından yayınlanmış ve anlaşılır şekilde dokümante edilmiş prosedürler vasıtası ile kalite programlarının kontrolü ve kalite faaliyetlerinde sürekli iyileştirmenin temin edilmesi.
  • Toplam Kalite konusundaki çalışmaları ilerletmek için çevre konusundaki mevzuat ve yasal düzenlemeleri de içerecek şekilde bu programların duyurulması ve yönetilmesi.
  • Şirket faaliyetlerini ve kalite anlayışını yansıtacak eğitim sisteminin kurulması. Hedeflerin ve sorumlulukların, şirketin tüm kademelerinde anlaşılmasının sağlanması.
  • Kalite programları çerçevesinde, anlamlı ve zamanında bilgi aktarımı sayesinde kalite çalışmalarına pozitif katkıda bulunulması. Kalite Politikası ve Hedeflerinin uygunluğu açısından Yönetim Gözden Geçirme Toplantıları ve iç tetkikler vasıtası ile izlenmesi.
  • Tüm bu faaliyetlerin oluşturulmasında, iyileştirilmesinde ve sürekliliğinin sağlanmasında üst yönetimin sorumluluk üstlenmesi.
 

76 Yıllık Bilgi, Tecrübe ve Güveniniz ile, Karşınızda Olmaktan Gurur Duyuyoruz.

Günün Sözü

"Hiçbir işi “Kıyısından Köşesinden Tutmayın”. Yapacağınız iş ne ise, küçümsemeden ona sahip çıkın."

(Sakıp SABANCI)

Gerekli Uygulamalar

Web Sitemizi en iyi görüntüleyebilmek için IE11, Chrome, WinRAR, Flash Player, Adobe Reader ve Sun JAVA gibi uygulamalara ihtiyaç duyabilirsiniz.